Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Lucrator depozit Ciorogarla/Bacu

Quanta Resurse Umane angajeaza personal depozit pentru unul dintre liderii de piata din industria electronicelor, electrocasnicelor si a bunurilor de consum.

Locatie: Ciorogarla/Bacu Autostrada A1 Bucuresti-Pitesti
Program: 8 ore/zi

Responsabilitati :
- Incarcare/descarcare marfuri;
- Scanare marfuri;
- Etichetare marfuri.

Se ofera :
- 1500 RON salariu NET;
- 300 RON bonuri de masa;
- 300 RON bonus de prezenta;
- Bonus de productivitate de pana la 30% din salariul de baza;
- Transport asigurat de la statia de metrou Pacii.

Cerinte :
- Adaptare la munca in echipa;
- Capacitatea de a depune efort fizic;
- Minim 8 clase.

Pentru mai multe informatii ma puteti contacta la numarul: 0723617904 Madalina

“Datele cu caracter personal pe care ni le transmiteti, vor fi prelucrate cu scopul de a va ajuta la identificarea unor posturi potrivite, pentru care sa aplicati. Aceasta include trimiterea CV-ului dvs catre posibilii angajatori, mentinandu-va informat cu privire la viitoare oportunitati de munca prin metodele de comunicare furnizate de catre dumneavoastra. Conform Regulamentului European 2016 /679, ati fost informat(a) ca, in orice moment, veti avea dreptul de a accesa datele dvs. cu caracter personal, dreptul de a rectifica datele dvs. cu caracter personal daca datele sunt incomplete sau inexacte, dreptul de a restrictiona prelucrarea datelor cu caracter personal (in cazul in care respectiva restrictie este justificata din punct de vedere legal) dreptul de a depune o plangere la autoritatea de supraveghere pentru protectia datelor si dreptul de a solicita incetarea prelucrarii datelor cu caracter personal in orice moment prin transmiterea unei cereri scrise pe email.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.