Trimite

Manipulant marfa

SHARK GROUP este o societate prezenta pe piata din Romania, din 2002, cu o bogata experienta in domeniul comercial, o companie dinamica ce se afla in plin proces de expansiune.

Suntem in cautare de colegi pentru postul de Manipulanti marfa, disponibil in punctul de lucru din Complex Comercial Doraly, Afumati, Jud.Ilfov.

Cerinte:
Persoane responsabile, serioase, capabile sa se adapteze unor tipuri diferite de sarcini;
Urmarim sa gasim persoane care sa completeze un colectiv tanar dinamic cu multa energie;
Experienta pe un post similar nu este necesara;

Responsabilitati:
Preia şi verifică cantitativ şi calitativ mărfurile pe baza documentelor însoţitoare ale acestora;
Pregatesca marfa conform cerintelor clientului;
Ordoneaza produsele in depozit in functie de specificul lor si de locul alocat la raft;
Verifica cantitatile indicate in documentele care le insotesc si controleaza calitatea acestora;
Raspunde de depozitarea lor in bune conditii pentru a se evita degradarea respectandu-se normele de protectia muncii si PSI;
Incarca marfa pregatita pentru traseele definite doar insotita de documente;
Răspunde în egală măsură cu colegii din depozit de integritatea gestiunii, gestiunea fiind gestiune comună;

Beneficii:
- Pachet salarial motivant care reflecta performata
- Posibilitati reale de promovare in cariera
- Mediu de lucru placut si motivant alaturi de o echipa energica si creativa
- Oferim tichete de masa;

Date de contact pentru sustinerea interviului:
Merlau Camelia
Telefon: 0737.977.937

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.