Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Manipulant marfa

Firma SC VERNICOLOR SA angajeaza MANIPULANT MARFA pentru punctul de productie din Oradea, Sos. Borsului, Nr. 19

Cerinte:
- Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa, spirit practic, capabilitate de a invața lucruri noi
- Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi (8 ore/schimb)

Beneficii:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Pachet salarial motivant
- Transport asigurat si gratuit din Oradea
- Formare profesionala la locul de munca;
- Tichete de masa in valoare de 15 lei/tichet;
- Spor de noapte (25 %)
- Bonus lunar de prezenta 300 lei brut;
- Bonus de recomandare angajati noi, 350 lei net;
- Orele suplimentare
- Analize gratuite la angajare si anual;
- Abonament medical clinica privata;
- Mediu de lucru placut;
- Prime cu ocazia sarbatorilor;

RESPONSABILITATI:
- Aprovizionarea sectiilor de productie cu materie prima
- Transportarea produselor finite din sectiile de productie in depozit cu liziera manuala sau mecanica
- Asigurarea integritatii si securitatea marfurilor
- Primirea, pastrarea, incarcarea bunurilor se realizeaza numai acordul sau avizul sefilor ierarhici
- Etichetarea cutiilor inainte de livrare conform cerintelor
- Aranjeaza in bune conditii produselor companiei in locurile indicate in depozit
- Eliberarea zonelor de productie

Persoanele interesate ne pot contacta telefonic, pe email sau sa depuna CV-ul direct la sediul companiei de L – V intre 08:30 – 17:00.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.