Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Manipulator marfuri, ambalare colete

Descriere

Descrierea jobului

Obligatoriu permis de conducere.
Job-ul presupune incarcarea/descarcarea de marfuri de la depozit pana la magazin.
In magazin se ambaleaza colete ce urmeaza a fi expediate prin curier.
Job-ul include:
- procesarea pe calculator a comenzilor primite online
- verificarea produselor dintr-o comanda
- trimiterea comenzii catre clienti
- receptie si livrare marfa
- ambalare colete, aranjare marfa, gestiune marfa

Ce oferim?
- contract de munca
- program de luni Luni-Vineri 09:00-18:00, S-D liber
- loc de munca stabil
- salariu fix + bonusuri in functie de performanta (bonusurile se vor aplica dupa 3 luni de munca)
- loc de munca intr-o echipa tanara cu posibilitatea de dezvoltare si de a invata noi lucruri

Candidatul ideal
- Responsabil
- Serios
- Capacitate de acumulare a informatiilor
- Atentie distributiva
- Integrare pentru lucru in echipa
- Obligatoriu carnet de conducere Categoria B
- Capacitate fizica de a ambala/manipula marfuri.

Descrierea companiei
Suntem o companie specializata in comertul online prezenti pe piata de 7 ani.
Aflandu-ne intr-o continua dezvoltare, avem nevoie constant de noi colegi in echipa
Domeniul de activitate este impartit in 3 categorii: scule si unelte, lenjerii de pat si produse cosmetice pentru saloane.
Suntem o echipa tanara, energica si foarte prietenoasa.

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.