Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Montator subansamble

Descriere

Candidatul ideal
Fabrica noastra isi mareste echipa de operatori productie!

Esti persoana potrivita daca:
- ai minim 8 clase;
- esti o persoana atenta la detalii; rabdatoare si cu o vedere buna;
- esti dispus/a sa te perfectionezi si sa atingi standardele de calitate cerute;
- iti doresti sa te dezvolti si sa inveti "'meserie'' de la persoane cu experienta in cadrul unui training.

Descrierea jobului

Ce se ofera?
- in primul rand un mediu de lucru curat, bine organizat si non-toxic;
- pachet salarial atractiv, format din salariu de baza +prime de Craciun si de Paste;
- asigurare medicala;
- tichete de masa de 15 lei;
- asigurare transport de la Sura Mica si Ocna Sibiului si decontare abonament pentru persoanele din Sibiu.

Experienta nu este necesara.
Program de lucru: doua schimburi.
Zile de concediu: 21 de zile de concediu pe an

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la tel.: 0729800795

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.