Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Operator Depozit

UPC Romania companie de telecomunicații recruteaza pentru depozitul central personal pe pozitia de Operator Depozit.

Descrierea jobului
- pregatirea si impachetarea comenzilor pentru livrare conform documente de insotire (avize de livrare);
- etichetarea si expedierea coletelor prin curier;
- participa la operatiunile de incarcare/descarcare, manipulare a marfii;
- suport la inventarierea marfurilor din gestiune, receptii intrari marfa.

Cerinte:
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- seriozitate si punctualitate;
- studii medii.

Oferim:
- loc de munca stabil, 8h/zi, program: luni - vineri, nu se lucreaza in ture;
- transport de la Cora Pantelimon;
- tichete de masa;
- servicii medicale competitive;
- abonamente preferentiale pentru serviciile UPC;
- discount-uri, reduceri pentru sali de sport si alti furnizori de produse si servicii;
- oportunitati de dezvoltare profesionala.

Depozitul este localizat in zona orasului Pantelimon, la 500 m dupa linia de centura catre Branesti.

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.