Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Operatori depozite, in Anglia - femei, barbati, cupluri

Descriere

Oferta de angajare - Muncitori in depozite, in Anglia!

Nu se solicita experienta!
Nu se percep taxe sau comisioane de mediere!

Oferta este pentru femei, barbati, cupluri, grupuri de prieteni!

Responsabilitati la locul de munca:
Ridicare, ambalare, incarcare si descarcare, transportul marfurilor pe teritoriul depozitului, completarea facturilor si alte responsabilitati legate de post.

Cerinte:
- Limba engleza la nivel conversational;
- Seriozitate;
- Profesionalism;
- Disponibilitate imediata.

Beneficii:
- Contract de munca full-time, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare
- Cazare asigurata contra cost
- Asistenta in obtinerea NINO si cont bancar
- Salarizare cuprinsa intre 7,50 si 10,00 lire pe ora, in functie de nivelul de limba engleza, experienta, ture, schimburi

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.