Trimite

Recrutam LUCRATOR COMERCIAL DEPOZIT in zona CEFIN

Candidatul ideal este responsabil, comunicativ, cu spirit de echipa; dispune de urmatoarele calitati: seriozitate, punctualitate, implicare, conditie fizica buna.

Descrierea jobului

Verifica marfurile pentru livrare conform instructiunilor de lucru si indicatiilor gestionarului
Pregatirea comenzilor pentru livrare
Ambalarea in mod corespunzator a coletelor

OFERIM
Contract de munca full time pe perioada nedeterminata;
Program 8 ore / zi, schimbul I (8:00-17:00) si schimbul II (12:00-21:00);
Activitate de LUNI pana SAMBATA
Mediu de lucru placut si civilizat (incalzire iarna si climatizare vara)
Salariu 2315 RON NET (zona rece) cu transport inclus
Salariu 2115 RON NET (ambient) cu transport inclus

Daca te consideri potrivit pentru a face parte din echipa ESSA SALES&DISTRIBUTION, trimite un CV la adresa si

Detalii la numarul de telefon 0734.300.301 /0726.363.208

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.