Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Spalator auto - Gilau

EVW Holding va ofera oportunitatea unui mediu motivant, dinamic prin proiectele de dezvoltare si prin echipa sa de profesionisti, fiind in cautarea unui Spalator auto pentru locatia din Gilau, judetul Cluj.

Responsabilitati:
• Executa lucrarile de spalare si curatare interioare autovehicule.
• Efectueaza curatenie in service: curatare pardolesi, usi, canale, geamuri etc.
• Preia deseurile (piese feroase si neferoase, ambalaje, sticla, ulei uzat, baterii uzate etc.).
• Preia si preda salopetele de lucru ale personalului din service.
• Se ocupa de intretinerea sculelor speciale si a incaperii.

Cerinte:
• Studii medii
• Experienta pe un post similar constituie avantaj

Se ofera:
• Contract de munca pe durata nedeterminata
• Salariu fix, bonuri de masa
• Pachet servicii medicale si asigurare de sanatate
• Transport asigurat

Anunturi recomandate

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.