Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Munci necalificate Bacau

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • 1

    Angajăm spălător auto cu experienta, în Bacau, salariu motivant , pentru mai multe detalii contactati-ne la nr de telefon 0744301893.

  • 7

    Descriere post: - realizarea buchetelor si a aranjamentelor florale conform cerințelor clienților - intretinerea florilor si a plantelor - tinuta decenta, aspect fizic ingrijit - trateaza cu amabilitate clientii si recomanda produsele - mentine curatenia in interiorul si exteriorul magazinului - seriozitate, punctualitate, corectitudine, creativitate. Detalii la numarul de telefon 0752 730 075.

  • 1

    Angajam tâmplar cu cunostinte medii, cu sau fara experienta în domeniu sau muncitori dispuși să dobândească la locul de munca abilități de lucru pe masini clasice de prelucrarea lemnului sau montaj si finisaj repere. Acordam salariu motivant functie de cunostintele in domeniu pe care le are sau le dobândește după o luna de proba si instruire.

  • 1

    Se asigura: cazare, decontare transport salarizare deosebita. Relatii la telefon :0731343767

  • 1

    Vrem sa colaboram cu o fata marimea Xs fotogenica si cu un zambet superb inaltime minim 1.65 Blonda. Deasemenea si marimea M minim 1.65.Bruneta.zambet superb.eleganta. ambele vor fi imaginile unui magazin online de haine pentru adolescente. se plateste prin colaborare,in jur de 100-200 la zi. va rog trimiteti foto pe whats Tania 0741668681 daca corespundeti va asigur ca veti fi f multumita va rugam sa nu fie foto indecente sunt valabile doar colaborari in care se discuta prima data cu noi Tania si Olena sau cu Cosmina whats 0730180956. Mulțumesc doar daca stiti sa mergeti pe tocuri si va place sa pozati.

  • 1

    caut baiat pt asezat marfa in aprozar, bacau . doar cei cu adevarat interesati si care vor sa munceasca

  • 6

    Societate comerciala. Angajez -personal linie productie articole sport. -croitoreasa full time sau part-time. tel.contact 0745305088

  • Angajare cu carte de muncă muncitori calificați în domeniul instalații sanitare și necalificați. Salariul motivant in funcție de performanță și seriozitate. Trebuie doar voința .

  • 6

    Angajam o famiie pina in 50 de ani sa lucreze la o fabrica de sucuri in com Hemeius sat Fantinele jud Bacau! Oferim cazare cu toate utilitățile incluse!

  • Sunt necalificat Sunt tânăr și dispus sa învăț orice Dispus sa ma mut în orice oraș din Romania Caut loc de munca cu cazare gratuita Nu vreau sa ridic mai mult de 15-20kg, dacă se necesita munca fizica

  • muncitor fabrica furaje salar 1600 - 2000 net ( 2000 dupa calificare )

  • 3

    Loc de munca stabil pentru persoane fara calificare in Cehia Domeniu electronic. Persoane eligibile: barbati/femei cu varste cuprinse intre 18-48ani BENEFICII: -Garantat minim 175 de ore -contract de munca -transport gratuit Romania - Cehia -cazare gratuita -transport cazare-fabrica gratuit -translator prezent pe fiecare sectie Cerinte: -acte de Romania -cazier curat -apt de munca Nu se percep comisioane.Telefon 0742530624.

  • Salveaza cautarea