Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Munci necalificate Bucuresti Sector-5

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Femei si barbati la curatenie

  • caut un zugrav bun...am de zugravit o camera intrun apartament

  • FIrma de curatenie angajeaza personal. Femei si barbati in hotel

  • Angajez zilier pentru incarcare,descarcare si depozitare corpuri de mobilier.

  • Angajam lucrator polivalent pentru magazin de tip Hypermarket in zona Liberty OFERIM: Pachet salarial : 1700 lei net + bonuri de masa + 40 lei decont transport Program : fulltime :8h/zi cu 2 libere/saptamana !!! EXPERIENTA NU ESTE NECESARA !!! CONTACT: 0734 300 301

  • Recrutam lucrator comercial zona Liberty Oferim Salariu fix1700 Ron NET ( bani in mana) +decont de transport 40 lei net + 200 Ron in TICHETE DE MASA ? Contract de munca ? Program de lucru: 8 ore / schimbul 1/schimbul 2 Mai multe detalii la numarul de telefon 0734.300.301

  • Angajam lucrator polyvalent pentru magazin de tip Hypermarket in zona Liberty OFERIM: Pachet salarial : 1700 lei net(in mana)/luna + bonuri de masa + 40 lei decont transport Program : fulltime :8h/zi cu 2 libere/saptamana !!! EXPERIENTA NU ESTE NECESARA !!! CONTACT: 0734 300 301

  • Angajam lucrator comercial cu sau fara experienta pentru shop@go

  • Societate producatoare de sucuri naturale si bio,lider de piata pe acest sector,angajeaza lucratori comerciali pentru linia de productie.Program de lucru,8 ore/zi de luni pana vineri,salariu atractiv si decont de transport.Relatii si programari pentru interviu la tel.0784.225.100.

  • Angajam URGENT agenti distribuitori pliante electorale in tara, cu incepere imediata! Perioada 12 octombrie - 8 noiembrie. Cazare si masa asigurate. Saalriu atractiv. Pentru detalii: Cristi - 0727912140 Ana - 0774459701 Marta - 0730394264

  • Manipulantul din cadrul societatii are urmatoarele atributii: - Incărcarea şi/sau descărcarea mărfurilor în/din autovehiculele de livrare; - Manipularea şi aşezarea produselor în spaţiile special destinate, în funcţie de dimensiune si sortimente, manual, si/sau cu ajutorul lizei; - Pregatirea mărfurilor pentru livrare conform documentelor şi indicaţiilor gestionarului; - Participă la inventarierea mărfurilor din gestiune.

  • Depozitul Frigorific Alaska angajaza manipulanti depozit si stivuitoristi in orasul Bragadiru Jud. Ilfov

  • Cautam femei si barbati pentru spalat vase si curatenie in bucatarie in hoteluri cu renume din bucuresti salariu actractiv program de lurcu 8 ore zi se lucreaza in 3 schimburi pentru schimbul 2 se asigura transpotr gratuit

  • Ambalare produse de panificatie. Lucru in 3 schimburi sau 12 cu 36. Capacitate efort de nivel mediu. Experienta in activitate in ritm sustinut, de preferat activitate de ambalare la banda. Beneficii 1600-1700lei+tichete de masa(300lei). Decontare transport la si de la locul de munca.

  • Responsabilitati: - manipulare produse finite, infoliere, incarcare-descarcare in masini de distributie; - activitati de curatenie pe rampa de incarcare; - opereaza cu lisa electrica. Cerinte - studii gimnaziale; - disponibilitate efort fizic; - program de lucru 12 cu 36, in intervalul orar 7-19(activitate din 2 in 2 zile). Salariu net 1500-1600lei + tichete de masa.

  • Ambalare produse de panificatie. Lucru in 3 schimburi sau 12 cu 36. Se asigura posibilitatea alegerii unui program flexibil, cu conditia ca acesta sa fie anuntat cel tarziu joi pentru saptamana urmatoare. Capacitate efort de nivel mediu. Experienta in activitate in ritm sustinut, de preferat activitate de ambalare la banda. Beneficii 1600-1700lei+tichete de masa(300lei). Decontare transport la si de la locul de munca.

  • cautam femei si barbati pentru spalat vase si curatenie in bucatarie in hoteluri cu renume din bucuresti salariu actractiv program de lurcu 8 ore zi se lucreaza in 3 schimburi pentru schimbul 2 se asigura transpotr gratuit

  • Angajam spalatori auto pt spalatorie in sectorul 5 Prelungirea Ferentari. Program 3 zile cu 1 libera.

  • Salveaza cautarea