Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Munci necalificate Harghita

Categorii

Judete

Localitati

Pret
  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Barbati; Minim 8 clase; Experienta nu este necesara; Salariu intrelei net Program L-V, 8h/zi; Pentru alte informatii/ programari interviu va rog sa ne sunati

  • Pentru clientul nostrum din judetul Harghita, recrutez personal in productie. Cerinte: • Experienta de lucru in 3 schimburi • Disponibilitate la ore suplimentare (daca se cere) • Minim 8 clase absolvite • Seriozitate, spirit de echipa, atentie la detalii Ofer: • Salariu peste media pietei • Decontare transport • Contract de munca pe perioada nedeterminata incepand din prima zi. Pentru alte informatii, puteti suna de luni pana vineri la numarul 0730 277 211, de la ora 09:00-17:00 Succes!! Hargitai ügyfelünknek, gyári munkásokat alkalmazok. Kérelmek: • 3 műszakváltásban való tapasztalat • Túlórákhoz való lehetőség • Minimum 8 osztály elvégzése • Komoly, csapatszellem, figyelem szükséges Amit ajánlok: • Piac fölötti bér • Szállítás bíztosítva • Határidőzetlen szerződés első naptól Több információért, legyenek szívesek csöngetni, a 0730 277 211 telefonszámra, hétfőtől péntekig, 9 orától, 17 óráig

  • Angajez muncitor ajutor la foraj cu sondeze.

  • Descrierea jobului: - Asigurarea miscarii stocurilor; - Efectuarea inventarului stocului de marfa ori de cate ori e necesar; - Participare activa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei; - Efectuarea operatiunilor de intrare in stoc a marfii; - Efectuarea receptiei fizice a marfii la intrarea in depozitul firmei; - Ambalarea si securizarea marfurilor in vederea livrarii - Respectarea programului de livrari. Candidatul ideal: - Studii medii / scoala profesionala; - Experienta pe o pozitie similara – constituie avantaj; - Cunostinte de operare programe gestiune si lucrul cu scanner - avantaj; - Persoana serioasa, organizata, meticuloasa, responsabila, fara cazier judiciar; - Cunostinte medii de operare a MS Office. In caz ca nu ai lucrat pana acum cu scanner-ul sau cu vreun soft de gestiune, nu-ti face griji! Te invatam noi! Beneficii: - Salariu motivant + tichete masa - Sanse reale de promovare - Mediu de lucru placut intr-o companie in continua dezvoltare Asteptam CV-ul dumneavoastra atasat acestui anunt sau la adresa de email Relatii suplimentare la numarul:

  • Salveaza cautarea