Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Munci necalificate Ilfov Tunari

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Responsabilitati: - asigura activitatea depozitului zonal participand la activitatile de descarcare, depozitare, pregatire comenzi marfa; - asigura fluxul de intrari-iesiri marfa conform regulilor interne; - asigura mentinerea produselor aflate in gestiune intr-o ordine bine definita Detalii la tel 0734995414,

  • Angajez Picker (Manipulant Marfa) la fabrica de SANTAL din Comuna Tunari, Sos. de Centura, nr. 12, Jud. Ilfov. Principalele atributii sunt: pregatirea comenzilor pentru livrare, utilizarea lizei manuale, scanarea produselor, infolierea marfii, etc. Se ofera: angajare cu contract de munca pe perioada nedeterminata, prime lunare de performanta, tichete de masa 12 ron/zi, program de lucru de luni pana vineri 08:00-16:00, plata orelor suplimentare lunar, abonament la clinica privata de sanatate, echipament de lucru, cartela de cafea si transport asigurat de la Bucur Obor. Va rugam sa ne contactati in intervalul orar 10_18. Ca parte a procesului de recrutare și selecție, Parmalat România S.A. colectează și prelucrează date cu caracter personal în conformitate cu prevederile Regulamentului UE nrprivind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Prin acest document, Parmalat România S.A. informează persoanele vizate, ale căror date sunt colectate, asupra faptului ca sunt utilizate aceste date pentru: Identificarea competențelor profesionale care corespund cerințelor postului si demararea procesului de angajare, pentru candidații care trec de etapa recrutării.

  • Salveaza cautarea