Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Munci necalificate Salaj doar cu poze

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Benzinaria UFO PECO situata la 15 km de Zalau spre CEHU SILVANIEI - BAIA MARE, va sta la dispozitie cu urmatoarele servicii: - Benzinarie, - Fast Food, - Parcare, - Spalatorie Auto, - Vulcanizare, - Internet WI-FI, - Xerox, - Cafenea, - Bauturi, - Uleiuri, - Inghetata, - ETC. DACA TRECI PE LA NOI, NU VEI REGRETA ! VA ASTEPTAM CU DRAG ! OROMMEL VARUNK !

  • 1

    Descrierea jobului: - Programul de lucru: 2 schimburi, 8 ore ( luni - vineri ) - Perioada contractuala: nedeterminata - Pachet salarial si alte beneficii - incepand cu 2400 lei Net / ( 3000 lei Brut ) - Locatie stabila ( activitatea se desfasoara in hala) Sarcini de lucru/ responsabilitati: - Asamblarea tamplarie pvc - Opereare utilaje cu comanda numeria / manuala; - Pregatirea materiei prime pentru procesul tehnologic - Curtenia echipamentele folosite în activitățile desfășurate - Mentinerea curateniei la locul de munca - Pregatirea materiei finite pentru expediere Canditatul ideal : - Experienta in orperarea utilajelor CNC constitue avantaj; - Experienta in domentiul tamplariei Pvc constitueie avantaj; - Abilități: munca în echipă; comunicare; responsabilitate; organizare; - Cunostinte operare PC. Silcar are ca activitate productia tamplariei PVC, pachet sticla termoizolanta si infoliere profile PVC in spatii de productie ce insumeaza peste 6500 mp. Adresa: Loc Panic, Str W 2, Salaj. Cv se depun la sediul firmei sau se ataseaza la email :

  • 2

    ANGAJAM DIN ROMANIA,CEHIA SI SLOVACIA,muncitori fara experienta pentru fabrici din CEHIA,producator accesorii auto pentru autoturisme de marca, Se ofera: -CONTRACT DE MUNCA -SCOLARIZARE SI CAZARE GRATUIT -TRANSPORT din Romania GRATUIT. -ASIGURARE MEDICALA -ECHIPAMENT DE LUCRU ADECVAT -BONURI DE MASA -Bonusuri pentru ore suplimentare lucrate dupa amiaza si noaptea Tarif orar de la 4 euro/net/ora Program de 8 ore in 3 schimburi sau 12 ore in 2 schimburi NU ESTE NECESARA LIMBA SI NICI EXPERIENTA. DETALII LA TELEFON 0742530624

  • Salveaza cautarea