Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam Muncitor calificat in Franta

Specificatii
Numele companiei Clarismart Consulting
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii calificat
Locuri vacante 1
Beneficii bonuri de masa, transport asigurat
Disponibil imediat da

Clarismart Consulting cauta persoane pentru postul de Muncitor calificat in Franta

Cerinte :

Studii tehnice

- Cunostinte si abilitati tehnice

- Cunstinte de citire plan

- Experienta in lacatuserie, tamplarie, electricitate, montaj mobila, usi , ferestre.

Responsabilitati :

- Montare cabane de lux din lemn

-Raspunde de calitatea lucrarilor efectuate

Beneficii

- Salariu atractiv

-Transport asigurat

-Cazare

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita un CV- ul la adresa de e-mail sau sa apeleze nr. de telefon .

    Aplica acum cu MicroCV
    CLARISMART CONSULTING

    Vezi toate anunturile