Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Consilier Tehnic_Iveco Truck Services_Glina

Specificatii
Numele companiei Iveco Truck Services
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii calificat
Descriere

Candidatul ideal
Suntem in cautarea unei persoane organizate, cu asumarea activitatii intreprinse, atentie distributiva, dedicata in relatia cu clientii, cubune abilitati de comunicare si interrelationare, ascultare activa, flexibilitate si spirit de echipa.
Nivel studii: superioare/medii
Profil: Tehnic
Cunostinte: Tehnice
Experienta in domeniu auto (aftersales): minim 6 luni
Cunostinte operare PC:
MsOffice: Word;Excel;Outlook
Baze de date: Gestoc;Audatex
Permis de conducere: categoria B
Descrierea jobului
Asigurarea legaturii dintre client si personalul atelierului pe tot parcursul derularii procesului de reparatie a vehiculelor
Activități principale:
Preluarea apelurilor telefonice de la clienti si programarea acestora in atelier in functie de personalul disponibil din atelier
Deschidere comanzii de service solicitand informatii cat mai detaliate despre defectul reclamat, in vederea transmiterii acestora catre atelier
Identificarea codului piesei necesare repara iilor după Catalog Piese Schimb si după seria de asiu a vehiculului pentru care a deschis comanda
Lansarea comenzii pentru piesele necesare reparatiei care nu se afla pe stoc in magazia de piese de schimb si rezervarea pieselor existente in stoc
Intocmirea devizulului lucrarii dupa validarea executiei reparatiei de catre manager service/ sef tura
Gestionarea eficienta a portofoliului de clienti alocat
Verificarea finala pentru reparatiile realizate in atelier
Preluarea si predarea autovehiculului in conformitate cu procedurilor interne
Intocmeste situatia eficientei lunare si o transmite catre seful ierarhic superior
Se preocupa de imbunatatirea cunostintelor profesionale si a performantelor obtinute
Descrierea companiei
Iveco Truck Services unicul Dealer de Proprietate in România, are ca misiune să devina leader in vanzarea de servicii si vehicule comerciale.
Viziune
A fi cu un pas înaintea competi iei, oferind valoare i calitate pentru succesul clien ilor no tri.
Valori
Performan ă. Sus inem valoare afacerii clien ilor no tri.
Credem că performan a produselor i serviciilor noastre înseamnă în primul rând să-I oferim clientului un instrument prin care sus inem cre terea afacerii sale în timp, astfel încât succesul său devine i al nostru i viceversa.
Determinare. Ne luăm în serios responsabilită ile.
Nu ne este teamă să verificăm modul în care lucrăm pentru a aduce îmbunătă iri în permanen ă produselor i serviciilor noastre, acordând prioritate în primul rând productivită ii clien ilor i protec iei mediului înconjurător.
Încredere. Ne inem de promisiuni.
Faptul că ne inem de cuvânt atât fa ă de clien i cât i fa ă de angaja i este parte a stilului nostru.
Contribuim la bunul renume al companiei noastre respectând promisiunile cu produsele i serviciile noastre.
Spirit de echipă. Lucrăm ca o echipă cu furnizorii i clien ii nostrii, pentru a fi mereu în topul schimbărilor.

    Aplica acum cu MicroCV