Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Electrician de întreținere - Transilvania Pack & Print

Specificatii
Numele companiei Transilvania Pack & Print
Tip job full time

Angajăm ELECTRICIAN în cadrul fabricii Transilvania Pack & Print din Șura Mică, Sibiu.

Căutăm o persoană cu

Spirit de echipă;
Reacție rapidă în situații de urgență;
Capacitatea de a sesiza defectele;
Îndemânare, precizie, rigurozitate;
Dinamism, spontaneitate, operativitate;
Rezisten ă la stres, atitudine pozitivă;
Minim 3 ani experiență pe o poziție similară;
Disponibilitate de lucru în 3 schimburi;

Responsabilități:

Întreține, verifică, diagnostichează și repară instalațiile electrice de comandă, instalațiile electrice de forță și iluminat;
Supraveghează și intervine pentru buna funcționare a instalațiilor și utilajelor alimentate cu energie electrică;
Efectuează reparațiile accidentale ale utilajelor și instalațiilor;
Montează și pune în funcțiune utilajele noi;
Asigură mentenanța instalațiilor conform planului de mentenanță;
Crează necesarul de materiale pentru executarea lucrărilor;
Înlocuie te / repară echipamentul electric defect;
Pune sub tensiune instala ia i utilizează aparate tehnici i proceduri specifice pentru verificarea func ionării acesteia;
Repară sau înlocuie te eventualele echipamente defecte, conductori, izola ii etc;
Execută inspec ii periodice i revizii tehnice ale instala iilor tehnice;
Identifică i verifică calitatea materialelor i cură ă păr ile accesibile ale instala iei electrice;

Beneficii:

Tichete de masă
Transport asigurat
Plata orelor suplimentare cu 200%
Prime de sărbători
Cursuri de formare profesională
Al 13-lea salar

Compania Transilvania Pack & Print este specializată în producerea ambalajelor de carton duplex/triplex i a etichetelor.

    Aplica acum cu MicroCV
    Alin Cozma

    Vezi toate anunturile