Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Lacatus calificat / necalificat cu experienta in confectii metalice

Specificatii
Numele companiei Trust HR Pro Team
Tip job full time
Descriere

SCautam: Lacatus cu/fara experienta
Locatie: Galati
Candidatul ideal
Lacatus cu experienta/fara experienta ( dar cu dorinta si vointa d a invata) in prelucrarea metale prin debitare, indoire si sudare pe puncte

Descrierea jobului
Ace sta c lific re implica urm toarel responsabilit ti: pr g tire el mentelor component necesar r lizarii structurilor met lice , realizarea de ansamble si subansamble confectionate prin metoda de sudare pe puncte (grile ventilatie)
Pachetul de beneficii cuprinde
Salariu net pentru primele 3 luni ( in care salariatul va demonstra abilitatile, experinta dar si dorinta de a ramne in companie ) =1400 ron
Bonuri de masa 15 ron / zi pentru fiecare zi lucratoare
Plata ore suplimentare (cand este cazul)
Program de lucru 8h: 7.20-15.50 (30 min pauza de masa)
Transport asigurat din oras pana la punctul de lucru
Daca candidatul demostreaza experienta extinsa, salariul transmis se negociaza la interviu

Compania pentru care recrutam: producator confectii metalice

Pentru detalii ne puteti contacta la , email:

    Aplica acum cu MicroCV
    Trust HR Pro Team

    Vezi toate anunturile