Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Mecanic întreținere

Specificatii
Numele companiei Transilvania Pack & Print
Tip job full time
Experienta experienta peste 3 ani
Nivel de studii calificat
Locuri vacante 1
Beneficii • Tichete de masă; • Transport asigurat; • Plata orelor suplimentare cu 200%; • Prime de sărbători; • Cursuri de formare profesională; • Al 13-lea salar;
Disponibil imediat da

Căutăm o persoană îndemânatică și cu reacție rapidă în situații de urgență
pentru postul de Mecanic în cadrul companiei Transilvania Pack & Print din Șura Mică, Sibiu. Compania este specializată în producerea ambalajelor de carton duplex/triplex i a etichetelor.

Cerințe:

Spirit de ordine si disciplină;
Capacitatea de a lucra în echipă;
Precizie, rigurozitate, perseveren ă;
Capacitatea de a sesiza defectele;
Inițiativă;
Capacitatea de a evalua i a lua decizii prompte;
Dinamism, spontaneitate, operativitate;
Rezisten ă la stres, atitudine pozitivă;
Disponibilitate de lucru în 3 schimburi;

Responsabilități:

Supraveghează, întreține și repară mașinile, utilajele și echipamentele mecanice din cadrul fabricii;
Menține în parametrii și supraveghează buna funcționare a echipamentelor si utilajelor;
Intervine la solicitările urgente, din productie, cu reglaje și reparații;
Intocmește necesarul de piese de schimb;
Efectuează mentenanța săptămânală, lunară și anuală;
Remediază deficiențe de reglaj împreună cu operatorul;
Intervine operativ pentru înlăturarea defecțiunilor ce pun în pericol funcționarea utilajelor în condiții de siguranță;

Beneficii:

Tichete de masă;
Transport asigurat;
Plata orelor suplimentare cu 200%;
Prime de sărbători;
Cursuri de formare profesională;
Al 13-lea salar;

    Aplica acum cu MicroCV
    Alin Cozma

    Vezi toate anunturile