Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Reglor - mașina de lipit

Specificatii
Numele companiei Transilvania Pack & Print
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii calificat
Locuri vacante 1
Disponibil imediat da

Căutăm o persoană cu spirit de echipă și autonomă pentru postul de Reglor mașină de lipit în cadrul companiei Transilvania Pack & Print din Șura Mică, Sibiu. Compania este specializată în producerea ambalajelor de carton duplex/triplex și a etichetelor.

Cerințe:

Experiență pe mașini cu comandă numerică
Experiență în domeniul producției
Cunoștințe despre utilizarea instrumentelor de măsură și control;
Bună rezistență fizică și seriozitate;
Disponibilitate de lucru în 3 schimburi.

Responsabilități:

Reglează mașina de lipit
Setează/optimizează și urmărește parametrii de lucru ai echipamentelor;
Controlează conformitatea setărilor utilajelor înainte de lansarea producției și în timpul producției;
Controlează calitatea tiparului, a ștanțării și a lipirii;
Efectuează întreținerea preventivă a utilajului;
Coordonează echipa de pe mașina de lipit;

Beneficii:

Tichete de masă
Transport asigurat
Plata orelor suplimentare cu 200%
Prime de sărbători
Cursuri de formare profesională
Al 13-lea salar

    Aplica acum cu MicroCV
    Alin Cozma

    Vezi toate anunturile