Trimite

Sudor pentru abatorul din Freidorf

Specificații
Numele companiei Smithfield Romania

SC Smithfield Romania S.R.L angajeaza Electrician de intretinere si reparatii pentru abatorul COMTIM.

Cerinte:
Studii medii, calificare in domeniu (scoala profesionala liceu energetic sau industrial cu profil electric);
Experienta in domeniu minim 1 an constituie un avantaj.

Responsabilitati:
-Intretine buna functionare a instalatiilor prin lucrari de mentenanta preventiva conforma programarilor;
-Asigura interventii imediate pentru a garanta bunul mers al productiei in zona de raspundere;
-Supravegheaza buna functionare a instalatiilor (apa, abur, hidraulice, pneumatice) iar in caz de anomalii, intervine pentru eliminarea avariilor in limita competentelor sale si anunta superiorul direct;
-Verifica starea echipamentului de lucru din zona sa de raspundere.
-Sa cunoasca urmatoarele tipuri de sudura: electrica, autogen, mig-mag cu fir, wig cu bagheta;
-Sa fie dispus si sa isi doreasca sa invete tipurile de suduri pe care nu le-a practicat;

Beneficii:
-Salariu atractiv, scutiri de taxe conform noii legi de impozitare aplicata industriei alimentare;
-O masă caldă asigurată de companie (felul I, felul II);
-Tichete de masa-30 lei;
-Prime de Paște și de Crăciun;
-Transport asigurat din Timisoara si unele zone limitrofe;
-Pachet cu carne proaspătă de porc de Crăciun;
-Asigurare medicală pentru a efectua anumite investigații la o clinica privată de sănătate;
-Ore suplimentare plătite conform legislației.

*Prin transmiterea CV-ului dvs pentru aceasta pozitie sunteti de accord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, ce vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul companiei Smithfield Romania.
Informatiile din CV vor fi utilizate numai in scopul recrutarii, vor ramane confidentiale si vor fi stocate timp de 6 luni. Prin transmiterea datelor dvs. personale sunteți de acord cu utilizarea acestora in scopul recrutarii in cadrul grupului Smithfield din Europa si US.

Smithfield Romania