Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Stivuitorist -locatie Slobozia-Dragalina

Specificatii
Numele companiei Biochem
Tip job full time
Beneficii bonuri de masa, asigurare medicala
Disponibil imediat da
Descriere

Candidatul ideal:
Studii: minim 10 clase
Calificare mecanic utilaje prezinta avantaj
Atestat ISCIR
Experienta pe un post similar
Constiinciozitate in realizarea la termen a saricnilor, pricepere, responsabilitate, disciplina.
Abilitati pentru lucrul in echipa
Capacitatea de adaptare la schimbari si situatii speciale

Responsabilitati:

Asigura incarcarea/destivuirea marfurilor;
Executa transportul marfurilor cu incarcatorul frontal pe rutele si traseele indicate din incinta depozitelor, eliminand intreruperile nejustificate;
Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonatii acestuia in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal.
Executa, întocmai i la timp, dispozi iile date de eful de forma ie
Informeaza în permanen ă eful de forma ie despre fiecare ac iune, astfel încât acesta să tie în permanen ă unde se află;
Informeaza eful de forma ie după efectuarea fiecărei lucrări;
intervine pentru executarea imediată i în termen a sarcinilor primite de la eful de forma ie;
Verifica starea tehnica a utilajului pentru ca acesta sa functioneze in conditii de siguranta.
Efectueaza zilnic curatenia interioara si exterioara a utilajului.

Oferta:
Salariu fix negociabil in functie de experienta
Se asigura transportul din Bucu ,Slobozia la locul de munca si retur.
Tichete de masa
Programe de instruire pentru dezvoltarea cunostintelor tehnice

    Aplica acum cu MicroCV
    Mocanu Stefana

    Vezi toate anunturile