Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

SUDOR,LACATUS

Specificatii
Numele companiei Lucente
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal

- studii de baza: liceu sau scoala profesionala
- studii de specialitate: cursuri de calificare in meserie(OPTIONAL)
- disponibilitate de invatare si perfectionare continua.
- persoana cu minim 2-3 ani de experienta in domeniu;
- experienta in domeniul confectiilor metalice
- persoana serioasa, motivanta, dinamica, orientata spre rezultate
- rezistenta la efort si dorinta de implinirea a proiectelor in desfasurare

Descrierea jobului
SOCIETATEA NOASTRA ANGAJEAZA SUDOR, LACATUS CONFECTII METALICE, LACATUS MONTATOR, IN DOMENIUL CONFECTIONARII SI MONTARII STRUCTURILOR METALICE SI A ECHIPAMNETELOR INDUSTRIALE,
Se ofera:
- contract de munca
- program de 8 ore
- salariu atractiv
- posibilitate de lucru in afara tarii

Descrierea jobului -LACATUS MONTATOR-
Operarea masinii de indoit si a diverselor masini, scule, echipamente necesare pentru indeplinirea obiectivului.
-Urmarirea exacta a pasilor de productie;
-Prelucrarea pieselor conform schemelor de productie (desene tehnice);
-respectarea cu strictete ordinea si disciplina la locul de munca;
- pregatirea elementelor componente necesare realizarii structurilor metalice in constructii,
- realizarea de ansamble si

    Aplica acum cu MicroCV