Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Exact Systems angajeaza operator, controlor calitate in Brasov

Exact Systems este o companie ce furnizeaza servicii de selectare, inspectie si reparatii ale componentelor si produselor finite pentru industria auto.

Lider in domeniul serviciilor de calitate, compania se afla intr-o continua dezvoltare si extindere, astfel ca suntem mereu in cautarea de profesionisti care sa faca parte din echipa noastra.

Alatura-te si tu echipei noastre din Brasov!

Daca :

- Ai indemanare și vedere buna;

- Munca in schimburi nu reprezinta o problema pentru tine (3 schimburi);

- Te consideri o persoana serioasa si responsabila.

Experienta anterioara într-o companie din industria auto reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie;

Responsabilitati:

- Realizeaza inspectia calitativa a pieselor in baza instructiunilor de lucru si a mostrelor puse la dispozitie;

- Identifica deficientele de calitate;

- Refuza calitativ produsele care nu se incadreaza in conditiile de calitate impuse;

- Intocmeste rapoartele aferente inspectiei de calitate.

Beneficii:

- Salariul 1850 RON net;

- Tichete de masa de 16 RON/zi;

- Prima de instalare de 300 RON;

- Transport asigurat;

- Plata orelor de noapte cu 125%;

- Plata orelor suplimentare si de weekend cu 175%;

- Training la locul de munca;

- Posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional.

Pentru detalii te asteptam la

    Aplica acum cu MicroCV