Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Formel D angajeaza Operatori Calitate Flux

Specificatii
Numele companiei Formel D
Tip job full time
Disponibil din nan-nan-nan

Pentru proiectul de Firewall (verificare produse finite) pe care il avem in momentul de fata la unul dintre producatorii de volane din Arad cautam colegi din Arad (municipiu) cu experienta relevanta in controlul calitatii (fabrica sau firme de sortare).
Numarul de telefon este scris mai jos cu litere.

Responsabilitati

- controlul pieselor din punct de vedere al calitatii (conform instructiunilor de lucru)
- respingerea pieselor care nu indeplinesc standardele de calitate
- informarea superiorului direct cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control
- intocmirea de rapoarte de lucru

Oferta

- salariu avantajos (3320 brut)
- tichete de masa (12 RON pentru fiecare zi lucrata)
- oportunitate de a efectua ore sambata si/sau duminica (ore cu spor)
- transport oferit la nivel de municipiu Arad prin rutele clientului

Detalii la telefon ZERO-SAPTE-TREI-TREI ZERO-ZERO UNU-UNU CINCI-UNU

    Aplica acum cu MicroCV
    Răzvan

    Vezi toate anunturile