Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Ajutor Depozitar

Specificatii
Numele companiei ArtGtranit
Tip job full time
Descriere

Descriere postului:

Cerinte:

Persoana organizata, cu bune abilităti de planificare, inițiativa, dorința de imbunatațire a proceselor;

Studii medii si experienta de minim 6 luni intr-un post similar;

Persoana meticuloasa, atenta la detalii;

Cunostinte operatiuni intrare/iesire marfa, efectuare inventare;

Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor;

Gandire analitica, buna capacitate de rezolvare de probleme atunci cand apar;

Bune abilitati de comunicare;

Cunostinte bune de operare MS OFFICE

Se ofera:

- contract de munca pe durata nedeterminata

- program de lucru de 8 ore/zi (luni-vineri), de la 8 la 17:00

- conditii de munca si salarizare foarte bune

- compensare si prime bazate pe performanta

- Posibilitatea de dezvoltare profesionala

    Aplica acum cu MicroCV
    SC ArtGranit SRL

    Vezi toate anunturile