Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Stivuitorist

Specificatii
Numele companiei Transilvania Pack & Print
Tip job full time
Descriere

Descriere Locuri de munca
Compania Transilvania Pack & Print angajează STIVUITORIST pentru fabrica din Șura Mică, Sibiu.

Pentru ocuparea postului este nevoie de:
Autorizație ISCIR de stivuitorist;
Minim 6 luni experiență pe un post similar;
Disponibilitate pentru munca în 3 schimburi.

Principalele atribuții:
Încărcarea/descărcarea/transportul de materiale, materii prime, produse finite;
Întreținerea stivuitorului și asigurarea bunei funcționări a acestuia;
Contribuie la recepția mărfurilor;
Contribuie la organizarea mărfurilor în depozit.

Beneficii:
Tichete de masă;
Transport asigurat;
Plata orelor suplimentare cu 200%;
Prime de sărbători;
Cursuri de formare profesională;
Al 13-lea salar.

Descrierea companiei
Transilvania Pack and Print este un furnizor principal de ambalaje tipărite offset, de carton (duplex) și carton ondulat, pe piața de ambalaje din România. Compania a fost achiziționată în decursul anului 2019 de către grupul austriac Rondo Ganahl, unul dintre cei mai mari producători de carton ondulat de pe pia a locală prin subsidiara sa din România, Rondocarton. Rondocarton a achiziționat cota majoritară a TPP și a preluat conducerea executivă a companiei cu data de 01.06.2019. Prin această achiziție, Rondocarton intenționează să-și întărească și să-și extindă portofoliul actual, consolidând și mai mult poziția de unic partener de soluții de ambalat pentru clienții săi.

    Aplica acum cu MicroCV