Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

angajam operator siloz (silozar)

Specificatii
Numele companiei Agro Biograins
Tip job full time

Sc. Agro Biograins, companie care se ocupa cu productia, comercializarea si stocarea de cereale ecologice angajeaza OPERATOR SILOZ (silozar) cu experienta. Locatia: la intrarea in Pecica

Responsabilitati:
- Urmareste functionarea instalatiilor si utilajelor din dotare. Raspunde de buna functionare si intretinere a acestora si a masurii de remediere a defectiunilor. Solicita la timp repararea si verificarea acesora.
- Mentine in stare de functionare cantarele si remediaza defectiunile acestora.
- Supravegheaza si coordoneaza operatiunile de curatire a interiorului si exteriorului silozului.
- Stabileste impreuna cu laborantul extractia de umiditate, timp de uscare
- Urmareste incarcarea rationala a cerealelor in siloz pentru repartizarea uniform a incarcaturii.
- Organizeaza compartimentarea, depozitarea, conditionarea, conservarea si livrarea produselor agricole din stoc.
- Raspunde de calitatea si cantitatea produselor si subproduselor depozitate sau livrate, executa cantarirea mijloacelor de transport la primirea si livrarea produselor.
- Respecta procedurile si procesele companiei in vederea realizarii activitatilor de depozitare si transfer cereale
- Monitorizeaza permanent pe perioada depozitarii, calitatea produselor depozitate si se asigura ca sunt intrunite conditiile optime de depozitare;
- Executa procesele și procedurile tehnologice stabilite si ia masuri pentru a evita amestecurile de produse;
- Mentine curatenia permanenta la locul de munca si participa la curatenia generala in silozuri

Cerinte:
- Experienta in industria de morarit / agro / tehnica
- experienta in domenul depozitarii si conditionarii cerealelor
- Studii medii - profil tehnic/ mecanic
- Curs Operator Siloz/ Silozar - reprezinta avantaj
- atestat pt stivuitor-avantaj
- cunostinta limba engleza reprezinta un avantaj
- capacitatea de a lucra in echipa
- seriozitate și punctualitate
- program L-V 8.30-17.30 cu disponibilitate la ore suplimentare in weekend sau dupa program in perioada campaniilor de recoltare.

Oferta
Pachet salarial in stransa legatura cu activitatea, implicarea, experienta aratata
Nu se asigura transport ci se deconteaza
Interventii in afara programului platite dublu
Concedii conform legislației in vigoare
Prime de sarbatori
Bonusuri de performanta

    Aplica acum cu MicroCV
    ionela

    Vezi toate anunturile