Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam piker

Specificatii
Numele companiei Claumar
Tip job full time
Nivel de studii absolvent
Salariu oferit 100 - 500 EURO
Disponibil din nan-nan-nan
Disponibil imediat da
Descriere

Program Luni-Vineri 9:00-18:00
Weekendul liber

Responsabilități:

Pregătirea comenzilor pentru livrare, aranjare marfa pe raft ,încărcare și descărcare marfa
Ambalare comenzi și pus AWB

Cerințe:
Persoane organizate , responsabile , răbdare și atenție la detalii
Forma fizica buna

Beneficii:
Contract de munca pe perioada nedeterminata cu perioada de proba.
Salariu 2300-2500
Pregătire sustinuta și suport intern pentru atingerea obiectivelor.
Oferim instruire la locul de munca , suport pentru creșterea profesionala.
Te așteptăm în echipa noastră.

    Aplica acum cu MicroCV
    Marian

    Vezi toate anunturile