Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Anglia - lucratori depozite, cu începere imediată.

Specificatii
Numele companiei VERA
Tip job full time
Descriere

Operatori Depozit

Operatori Depozit / Operatori Producție pentru 2 depozite din Anglia, cu începere imediată.
Nu va fi necesară experiența anterioară, dar va reprezenta un avantaj.
Instruirea vă va fi pusă la dispoziție de către persoanele autorizate de la locul de muncă si platite de angajator.
Aveți oportunitatea de a vă dezvolta pe plan profesional, creșteri salariale.
Descrierea jobului
Preluarea comenzilor;
Împachetarea comenzilor;
Livrarea bunurilor și consumabilelor.

Se solicita:
- Limba engleza nivel mediu/conversational
- Angajam barbati, femei cupluri
- Se angajeaza romani, cat si alte nationalitati, cetateni UE cu drept de lucru in UK
- Varsta de angajare pana la 50 de ani, inclusiv,maxim.
- Fiecare persoana trebuie sa fie disponibila de a pleca rapid, maxim 1 saptamana de la acceptarea jobului.
Spatii de cazare/chirie:
- Cazari contra cost, in fiecare locatie unde se ofera locuri de munca in depozite.
La sosire in cazare, se achita 330 lire de persoana. Cuplul achita tot atat de persoana.
Suma inseamna chiria pe primele 2 saptamani cu utilitatile aferente incluse, depozit de stricaciuni si taxa agentie imobiliara UK. Depozitul este rambursabil la plecarea din cazare, cu notificare inainte cu 3 saptamani. Se face contract de housing.
- Din a 3-a saptamana se achita din salariu chiria saptamanala, intre 65-85 lire de persoana.
Nu mai mult de 2 persoane/camera. Cuplurile, grupurile stau impreuna si lucreaza impreuna, nu se separa. Conditii decente de locuit . Mobilat si utilat.

Salarizarea intre 8.5 lire net/ora si 11.5 lire net/ora, functie de turele lucrate (zi/dupa amiaza/noapte), zile de sarbatoare etc. Orele suplimentare sunt platite cu 1 lira net in plus la ora. Castig intre 1800 - 2000 lire net/luna, functie de cat lucrati. Se poate depasi in perioade super aglomerate, gen sarbatori.
Plata salariului se face saptamanal, in ziua de vineri, numai in cont bancar/pe card deschis in Anglia dupa sosire, pentru ca se lucreaza legal,cu Nino.. Primul salariu se plateste dupa doua saptamani.
Se lucreaza 5 zile/saptamana, 8 ore/zi garantate, se pot lucra si 6 zile cat si ore suplimentare la cererea dvs.
Contract legal de munca,
Se asigura asistenta gratuita , atat inainte de plecare, pe drum si dupa sosire.

Plecarile sunt cat de rapid posibil puteti, dar nu mai mult de 1 saptamana de cand ati fost acceptati.
Sa aveti disponibilitate imediata!
Daca sunteti interesat,
Asteptam CV-ul dvs (in engleza si cu foto atasata,tel.personal e.mail), pentru interviu,
sau sunati pentru detalii.
Oferta se primeste in 24 ore de la interviu..
Interviul cu angajatorul britanic,va fi in engleza si are loc in ziua urmatoare primirii cv-ului.
NU TRIMITETI CV DACA NIVELUL DE ENGLEZA NU ESTE CEL PUTIN CONVERSATIONAL .
Contact:Gabriela.

    Aplica acum cu MicroCV