Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Muncitor cu/fara experienta confectii metalice

Specificatii
Numele companiei Trust HR Pro Team
Tip job full time
Locuri vacante 6-10
Disponibil imediat da
Descriere

Cautam: Personal cu/fara experienta confectii metalice
Locatie: Braila zona industriala
Candidatul ideal
Muncitor cu/fara experienta ( dar cu dorinta si vointa d a invata) in prelucrarea metale prin debitare, presare, indoire si sudare pe puncte

Descrierea jobului
Responsabilit ti: pr g tire el mentelor component necesar r lizarii structurilor met lice (din fier forjat, inox sau aluminiu) , realizarea de ansamble si subansamble confectionate prin metoda de sudare pe puncte)
Pachetul de beneficii cuprinde:
Calificare la locul de munca
Salariu brut de inceput (1 luna pana la 3 luni, in functie de timpul necesar angajatului pentru a lucra fara supravegherea unui alt muncitor) 2300lei
Al 13-lea salariu sau prime anuale pana la valoarea echivalenta cu un salariu
Bonuri de masa pentru fiecare zi lucratoare
Plata ore suplimentare (cand este cazul)
Echipament de lucru si de protectie corespunzator
Program de lucru 8h: de la 7.30 (30 min pauza de masa)
Transport asigurat din Braila (Vidin), Viziru, Stancuta, Lanurile, Spiru Haret, Valea Canepii pana la punctul de lucru
Daca candidatul demostreaza experienta extinsa, salariul transmis se negociaza la interviu

Compania pentru care recrutam: producator confectii metalice

Daca doresti sa lucrezi cu noi si te potrivesti (in cea mai mare parte) cu descrierea, asteptam CV-ul tau la sau ne poti suna la . Te asteptam in echipa

    Aplica acum cu MicroCV
    Trust HR Pro Team

    Vezi toate anunturile