Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Operator Extrudare (PPR, PVC)

Specificatii
Numele companiei Academia de HR
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii calificat
Locuri vacante 1
Disponibil imediat da

>>> Căutam 1 x Operator Extruder PPR și 1 x Operator Extruder (PPR, PVC) pentru Ilfov. <<<

>> Descrierea jobului: <<

- Preia de la coordonatorul de producție cerințele de producție
- Alimentează mașina de extrudare cu materii prime
- Setează ori ajustează comenzile mașinii de extrudare pentru a se asigura că produsul creat are dimensiunea, forma și grosimea potrivite
- Operează echipamentele de extrudare/producție țeava PPR, cu inserție aluminiu și fibra compozit de la panoul de comandă
- Asigură continuitatea fluxului de producție în procesul tehnologic
- Odată ce produsul este creat, verifică și se asigură că sunt respectate cerințele tehnice specificațiile solicitate
- Menține locul de muncă organizat și curat

>> Candidatul Ideal <<

>> Educație și experiență
- Studii medii, preferabil domenii tehnice, școală profesională/liceu
- Experiența 1-2 ani activități de producție. Avantaj: experiența în domeniul fabricării articolelor din material plastic, producție țeava PPR

>> Alte cerințe
- Abilități manuale și îndemânare
- Spirit de observație
- Atenție la detalii
- Preocupare pentru calitate
- Disponibilitate de lucru în schimburi
- Inițiativă, spirit practic, implicare
- Autonomie și independență
- Seriozitate

>> Ofertă <<
- Colegi fantastici, oameni muncitori și de echipă
- Desfășori o activitate frumoasă unde nu te simți ca la muncă
- Training inițial pe echipamentele companiei
- Mediu de lucru plăcut. Atelier curat, cu dotări tehnice moderne
- Contract de munca pe perioada nedeterminată
- Salariu atractiv
- Programul de lucru este L-V, 3 schimburi/ 8 ore
- Transport asigurat de către firmă, diverse puncte de preluare din București sau Jud. Ilfov (Bragadiru, Măgurele, Com. Jilava, Com.1 Decembrie sau limitrofe)
- Stabilitate la locul de muncă

O șansă de a crește profesional lucrând pentru o companie apreciată!

    Aplica acum cu MicroCV