Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Operatori productie/ Bolintin Deal

Specificatii
Numele companiei Confidential
Tip job full time

Ai experienta in mediul industrial/productie si iti doresti o schimbare?
Noi avem o noua oportunitate in cadrul unei companii multinationale localizate in Bolintin-Deal.

OPERATOR PRODUCTIE

-oferta salariala motivanta in functie de experienta ;
- tichete de masa: 15 RON/ zi de lucru ;
- abonament medical Medlife;
- prima de transport: 50 ron net/ luna;
- card de cafea: 50 ron net/ luna;
- bonus de operațiuni: max 10% din salariu brut lunar;
- prima de Paste si de Craciun ;
- se lucreaza in 3 ture: 07-15, 15-23, 23-07 luni-vineri - posibil si sambata in functie de comenzi;

Cerinte:
-studii medii;
-experienta anterioara in productie, minim 1 an;
-disponibilitate de a lucra in ture-flexibilitate-spirit de echipa;
Responsabilitati :
-participa cu conducatorul masinii de prelucrat la efectuarea reglajelor utilajului.
-raspunde de alimentarea continua a utilajului cu semifabricate fara sa genereze opriri in fluxul tehnologic.
-verifica, calitatea semifabricatelor in vederea eliminarii introducerii in fabricatie a semifabricatelor necorespunzatoare.
-verifica vizual produsele finite, si anunta imediat seful de utilaj daca sunt neconformitati.-Identifica produsele necorespunzatoare calitativ si le elimina din fluxul de fabricatie, asigurand depozitarea separata a acestora.
-monteaza mijloacele de fabricatie, clisee sau stante sub indrumarea sefului de masina
-efectueaza recuperarea selectiva a deseurilor.
-coordonarea si asigurarea aprovizionarii masinii cu materii prime si auxiliare, pentru a asigura un flux continuu al productiei.
Mai multe detalii la 0736 650 521 sau transmiteti Cv-ul la

    Aplica acum cu MicroCV
    Malina Simion

    Vezi toate anunturile