Manpower recrutează STIVUITORIST pe perioadă nedeterminată in Oradea!

Specificații
Numele companiei Manpower

Manpower recrutează STIVUITORIST cu Autorizație ISCIR pe perioadă nedeterminată pentru o companie din Oradea!

Atribuții principale:

- Utilizarea stivuitorului pentru a manipula și transporta diverse încărcături în cadrul depozitului sau al spațiului de lucru;
- Manipularea materialelor și produselor utilizând stivuitorul pentru a le încărca sau descărca din camioane, rafturi sau alte zone de depozitare;
- Colaborarea cu echipa pentru a organiza eficient spațiul de depozitare și pentru a asigura accesul ușor la materialele și produsele necesare;
- Efectuarea verificărilor de rutină și menținerea stivuitorului în condiții bune de funcționare. Raportarea oricăror defecțiuni sau probleme tehnice către departamentul responsabil;
- Asigurarea că toate operațiunile cu stivuitorul sunt efectuate conform regulilor de siguranță stabilite de ISCIR și alte reglementări relevante. Utilizarea echipamentelor de protecție adecvate și respectarea măsurilor de prevenire a accidentelor;
- Furnizarea de informații relevante echipei și supervizorului privind activitățile desfășurate cu stivuitorul. Raportarea oricăror probleme sau incidente survenite în timpul operațiunilor.

Cerințe:

- Posesia unei autorizații valide de operare a stivuitorului emisă de ISCIR este obligatorie;
- Experiența în operarea stivuitorului într-un mediu industrial sau de depozitare este necesară;
- Cunoștințe solide despre funcționarea și manipularea stivuitorului, precum și capacitatea de a efectua verificări și mici reparații;
- Capacitatea de a opera cu atenție și precizie pentru a evita accidentele și a proteja atât angajații, cât și bunurile din depozit;
- Capacitatea de a comunica eficient cu ceilalți membri ai echipei și de a raporta în mod clar și concis orice probleme sau incidente;
- Disponibilitatea de a lucra în 2 sau 3 schimburi;
- Cunoștinte de limba engleza constituie avantaj;
- Cunoștinte SAP constituie avantaj.

*Obiectivul principal al postului la 3 schimburi este alimentarea liniilor de producție cu materie primă. Conduce rich track lateral.

*Obiectivul principal al postului la program în 2 schimburi este pe partea de finish good ( aduce din producție piesele produse și le înregistrează).

Oferta:

- Contract pe perioadă nedeterminată direct cu firma angajatoare;
- Salariu negociabil în functie de experiență;
- Tichete de masa 35 lei;
- Masă caldă gratuită (felul unu și felul doi);
- Bonus de performanță lunar;
- Al 13-lea salariu;
- Tichete cadou;
- Spor de noapte 25% (în cazul în care va lucra în 3 schimburi, pe partea de alimentare linie);
- Spor ore suplimentare 200%;
- Asigurare medicală privată Asirom;

TRANSPORT ASIGURAT DE PE RUTELE URMĂTOARE:

Ruta Dobrești - Hidisel - Dobresti - Cornisesti - Topa de Sus - Ceica - Topa de Jos - Sanmartin Incesti - Rotaresti - Sambata - Ceica - Hidisel de Sus - Sanmartin - Hidisel Crancesti - Ogesti - Rotaresti - Dusesti - Luncasprie ORADEA;

Ruta Sacueni Ciocaia - Cadea Diosig Mihai Bravu Ianca Rosiori Tamaseu Satu Nou Biharia ORADEA;

Ruta Salonta Salonta Inand Gepiu Les Nojorid Tulca Cauasd ORADEA;

Ruta Tinca Capalna Petid Carasau Chesa Cociuba Mare Belfir Calacea Tinca Les Gurbediu Husasau de Tinca Olcea Najorid ORADEA;

Ruta Beius - Pocola - Prisaca - Forau - Rabagani - Beius - Holod Lazareni Poetari ORADEA;

Ruta Alesd Lugasul de Jos Alesd Telechiu Tileagd Alparia Osorhei Pestis Tilecus - Husasau de Cris ORADEA;

Ruta Coposeni - Valani de Pomezeu Sitani - Coposeni Dobresti ORADEA;

Ruta Sanicolau Roman Sanicolau Roman - Roit - Toboliu Giris - Tarian Sintandrei ORADEA;

Ruta Marghita Marghita - Misca - Ciuhoi - Cenalos - Salard Saniob Chet ORADEA;

Ruta Pomezeu Campani de Pomezeu - Varaseni Rogoz Tasad - Dumbravita de Rogoz - Valani de Pomezeu - Sitani Spinus Cosdeni Ceica Dragesti Pomezeu - Copaceni Rabagani ORADEA;

Ruta Tasad ORADEA.

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne sunati pe numarul de telefon 0729 800 721.

Manpower