Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

VOPSITOR IN CAMP ELECTROSTATIC

Specificatii
Numele companiei RADOX
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal:
Persoana responsabila, serioasa, harnica, organizata.
Spirit pentru munca in echipa.
Cunostinte privind gama de culori RAL.
Buna capacitate de comunicare.
Fara antecedente penale.

Descrierea jobului:
Pregatirea radiatoarelor inaintea vopsirii - stergere,agatare pe rama de vopsit .
Vopsirea propriu-zisa cu pulberi in camp electrostatic.
Depozitarea si aranjarea produselor in spatiu adecvat.
Pregatirea produselor pentru livrare catre punctul de control.

Program de lucru: luni-vineri, 7.00 - 15.30

Ca localizare, societatea RADOX se afla pe Bulevardul Timisoara din sectorul 6.
In fata sediului, se afla statia RADOX - tramvai 8, 25, 35 si autobuz 221.

    Aplica acum cu MicroCV