Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Operatori productie Satu Mare Satu Mare Persoane

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 25

    Operatori in productie

    OFERIM: Loc de munca stabil Salariu in functie de performante Al 13-lea salariu Tichete de masa Transport Posibilitati de dezvoltare si promovare CERINTE: Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi Organizam interviuri in fiecare zi lucratoare la orele 9,30 Ne gasiti in Satu Mare, str.Fagului, nr.35 Contact:

  • 6

    Electrician intretinere si reparatii

    Responsabilități: - Asigura la timp buna functionare a tuturor utilajelor existente in unitate; - Executa depanari electrice preventive, accidentale si ocazionale la utilaje; - Executa instalatii electrice noi (dotari post de lucru, modernizari, punere in functiune utilaje noi daca este cazul etc .) - Utilizeaza obligatoriu chipamentele de protectie, conform postului de lucru si a inscriptionarilor suplimentare, inclusiv respectarea prescriptiilor privind lucrul la inaltime; - Preia/ preda utilajele imediat dupa terminarea reparatiilor, pe baza cererii de depanare; - Curata locul de munca la terminarea interventiei. Cerinte: - Calificare electrician; - Cunoștințe de interpretare a schemelor electrice; - Experienta minim 1 an in domeniu; - Dispus sa lucreze in 3 schimburi; - Receptiv; - Spirit de echipa; - Viteza de reactie. Beneficii: -Acces la programul de școlarizare; -Salariu motivant; -O masă caldă/zi + Tichete de masă; -Transport gratuit sau decontarea integrală a abonamentului pentru persoanele din zonă rurală; -Premii anuale; -Posibilitatea de promovare. Detalii:

  • 1

    Munca in strainatate Germania

    Munca in strainatate Germania Se cauta atat personal necalificat cat si calificat pentru munca in Germania pe termen lung : necalificat : montaj scari de aluminiu si plase de tantari . calificat : sudori - angajat cu cartea de munca in Romania - asigurat atat pe teritoriul Romaniei cat si extern - drum , cazare (apartament utilat complect), masa - suportat de angajator - salarul difera in functie de postul ocupat Pentru mai multe informatii sunati la numarul : intre orele

Categorii

Locuri de munca

Subcategorii

Județe

Satu-mare

Localități

Satu-mare