Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Angajam Lacatus mecanic intretinere si reparatii- DOAR sambata

Specificatii
Numele companiei Miele
Tip job part time
Experienta experienta peste 3 ani
Locuri vacante 2
Disponibil imediat da
Descriere

Vino in echipa noastra!
Cautam 2 colegi pentru postul de Lacatus mecanic intretinere si reparatii:

Responsabilitati:

Asamblare utilaje si efectuarea de probe de functionare;
Diagnosticarea functionarii masinilor si utilajelor;
Efectuarea masuratorilor mecanice de precizie;
Folosirea trusei de scule;
Montarea si demontarea utilajelor;
Inlocuirea de organe de asamblare;
Verificare/ inlocuire transmisii mecanice (lant si curea);
Curtare/degresare urmata de lubrrefiere transmisii mecanice, ghidaje, etc.

Experienta necesara:

Minim 3 ani intr-un domeniu relevant ca lacatus mecanic.

Noi oferim:

- Program de lucru doar sambata, 8 ore/zi, (schimbul 1 sau schimbul 2), 30 de minute/pauza (10 min-prima pauza, 20 min- a 2-a pauza);
- Tichete de masa de 20 lei/ziua lucrata;
- Plata salariului se efectueaza in fiecare 5 ale lunii, in cont bancar;
- Salariu competitiv, se va discuta dupa interviu;
- Contract de munca determinat pana in 31.10.2021;
- Echipament de lucru asigurat;
- Mediu de lucru curat;
- Zona de luat pauza de masa complet utilata si mobilata;
- Echipă deschisa sa arate cu răbdare și înțelegere ce e de făcut;
- Transport gratuit pe rutele: din Brașov și din împrejurimi: Brasov, Feldioara, Reconstructia, Rotbav, Maierus, Iaras, Arini, Haghig, Belin, Aita Mare, Aita Medie, Grid, Venetia de jos, Comana de jos, Cuciulata, Hoghiz, Rupea, Rupea Gara, Sanpetru, Bod Sat, Bod Colonie, Halchiu, Ormenis;
- Locatie: Feldioara.

    Aplica acum cu MicroCV
    Alexandra

    Vezi toate anunturile