Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

SAP User - fara experienta

Specificatii
Numele companiei HPA
Tip job full time
Descriere

HPA recruteaza pentru clientul sau, SAP User in Timisoara.
Program de lucru in trei schimburi 06.

Responsabilitati

Intocmirea de rapoarte( bune cunostinte ale pachetului Microsoft Office);

Pastrarea unei bune comunicari cu clientul ( limba engleza fluent, scis si vorbit);

Supervizarea corectitudinii efectuarii operatiunilor;

Gasirea de solutii optime pentru rezolvarea problemelor aparute;

Eficientizarea activitatii.

Candidatul ideal:

Absolvent de profil real;

Bune cunostinte de limba engleza si de utilizare a PC-ului;

Nivel mediu/avansat limba engleza;

Experienta pe o pozitie similara nu este necesara, se invata totul aici.

Beneficii:

Salariu de 2200 net;

Tichete de masa;

Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Vei beneficia de training gratuit si suport, pentru a invata sa lucrezi in SAP, cel mai important program ERP(planificarea resurselor intreprinderii).

Bonusuri si prime in functie de productivitate;

Ore suplimentare platite 200%;

Asigurare medicala privata Medlife;

Transport asigurat pe raza orasului Timisoara.

Pentru mai multe informatii, va rog sa sunati la zero - sapte - doi - doi - trei - doi - cinci - doi - trei - unu - Oana Prisecaru

    Aplica acum cu MicroCV
    Oana Prisecaru

    Vezi toate anunturile