Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

ELJ AUTOMOTIVE S.A. TITU angajeaza sculeri matriteri

Specificatii
Numele companiei ELJ AUTOMOTIVE
Tip job full time
Descriere

ANGAJAM SCULERI-MATRITERI
CERINTE:
CALIFICARE SCULER MATRITER;
BUNE CUNOSTINTE DESPRE TEHNOLOGIA DE FABRICATIE SI INTRETINERE A MATRITELOR DE INJECTIE MASE PLASTICE;
INDEMANARE SI PRECIZIE, PERSOANA DINAMICA, ORGANIZATA SI RESPONSABILA;
DESCRIEREA JOBULUI:
EFECTUEAZA MENTENANTA DE NIVEL 1 SI 2 A MATRITELOR;
EFECTUEAZA SCHMBARILE DE VERSIUNE SI REPARATIA MATRITELOR;
EXECUTA LUCRARI SPECIFICE DE SCULARIE;
OFERTA:
SALARIU DIFERENTIAT IN FUNCTIE EXPERIENTA;
BONUSURI DE PERFORMANTA;
SPOR DE ORE SUPLIMENTARE DE 75%;
PRIMA DE VACANTA ;
PRIMA DE PASTE, PRIMA DE CRACIUN;
TICHETE DE MASA DE 20 LEI;
AJUTOARE SOCIALE SI ZILE LIBERE PLATITE PENTRU EVENIMENTE DEOSEBITE;
TRANSPORT GRATUIT;
PROGRAM DE 8 ORE/ZI IN 2 SCHIMBURI;
RELATII:
LA SEDIUL S.C. ELJ AUTOMOTIVE S.A DIN TITU, STRADA GARII NR. 101
LA TELEFON: SAU LA E-MAIL:

    Aplica acum cu MicroCV