Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Operator MUSA - Râșnov

Specificatii
Numele companiei Interjobs H.S.
Tip job full time
Descriere

Cerințe:

Studii medii sau școala profesională;
Experiența în domeniu constituie avantaj;
Disponibilitate pentru 3 schimburi;

Responsabilitati:

Așează piesele care urmează să fie îndoite la utilaj;
Folosește corespunzător cărucioarele și mijloacele de manipulare a pieselor;
Leagă piesele care au fost îndoite pentru a nu fi răsturnate;
Ambalează piesele îndoite conform instrucțiunilor de ambalare;
Răspunde de utilizarea utilajelor pe care le utilizează în perfectă stare de func ionare, prin asigurarea între inerii periodice;

Condiții și beneficii:

Prime și tichete de masă;
Spor de noapte 25%;
Spor ore suplimentare 200%;
Transport asigurat din Brașov, Cristian, Zărnești, Tohanul Nou, Tohanul Vechi, Moieciu.

    Aplica acum cu MicroCV