Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Tehnician CNC

Specificatii
Numele companiei Gi Group
Tip job full time
Descriere

Gi Group angajeaza Tehnician CNC:

Responsabilitati:
-Pregatesti materialele si sculele folosite in conformitate cu instructiunile de lucru si comanda de productie;
-Ajustezi programele CNC pentru procesul de productie;
-Observi procesul si operarea masinii pentru verificarea acuratetii setarilor si detectarea disfunctionalitatilor sau prelucrarii neconforme;
-Verifici produsele calitativ dupa prelucrare pentru respectarea desenului de executie a reperului (respectarea tolerantelor de pe desen);
-Verifici reperul dimensional dupa prelucrare, utilizand instrumente de masura si control dedicate (subler,micrometru,proiector,microscop);

Cerinte:
-Studii tehnice;
-Experienta relevanta in domeniu;
-Disponibilitate pentru lucrul in 2/3 schimburi;
-Cunostiinte operare PC;
-Spirit de echipa, motivatie.

Beneficii:
-Salariu motivant si tichete de masa;
-Transport asigurat;
-Bonusuri si prime in functie de performanta;
-Posibilitati de dezvoltare profesionala.

    Aplica acum cu MicroCV