Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Teraplast angajeaza Stivuitorist - depozit Deva

Specificatii
Numele companiei Teraplast
Tip job full time

Cu o istorie de peste 120 de ani, Grupul TERAPLAST, cel mai mare producător de materiale pentru piața construcțiilor cu capital 100% românesc, își dezvoltă echipa din cadrul depozitului din Deva .

Cerințe:

- Școala generala / profesioanală ;

- Autorizație ISCIR și experiență în manevrarea stivuitorului;

- Dexteritate, implicare și precizie.

Responsabilități:

- Incărcarea, descărcarea, manipularea și stivuirea mărfurilor;

- Primirea și amplasarea mărfii în cadrul depozitului;

- Întreținerea ordinii și a curățeniei.

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv;

- Tichete de masă;

- Asigurare de viață și accidente;

- Dezvoltare profesională și posibilități reale de avansare;

- Stabilitate într-o companie românească.

    Aplica acum cu MicroCV
    Recrutare Teraplast

    Vezi toate anunturile