Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Operatori utilaje Sibiu Sibiu

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • Responsabilităţi: - diagnosticarea corecta a defectiunilor utilajelor si efectuarea reparatiilor necesare - efectuarea de reglaje pe liniile de montaj monitorizarea permanenta a stocului de piese de schimb - completarea fisei tehnice corespunzatoare fiecarei reparatii/ reglaj Cerinte: - absolvent de şcoală profesională – profil mecanic, electromecanic - noţiuni generale de exploatare – utilizare a Echipamentelor Tehnice - disponibilitate de lucru în 3 schimburi Beneficii: - salariu motivant - tichete de masa – 15 lei - spor 200% pentru ore suplimantare - spor de noapte 30% - prime de sarbatori - decontare transport - servicii medicale gratuite - abonament activităţi sportive

  • Angajator: Companie din domeniul reciclarii des eurilor de ambalaje. In postura de STIVUITORIST, veti desfasura urmatoarele activitati: - Conducerea, intretinerea si supravegherea utilajelor destinate pentru transportul si manipularea marfurilor conform comenzilor primite; Sunteti candidatul ideal daca aveti: - Atestat de stivuitor avizat ISCIR; - Capacitatea de a lucra in echipa. Daca va veti alatura echipei, veti avea de castigat! - Pachet salarial in stransa legatura cu activitatea si implicarea aratata.

  • Responsabilitati: prelucrarea pieselor pe baza desenelor tehnice; calculul tolerantelor; masurarea cu sublerul, micrometrul si alte aparate de masura si control. Profil candidat: studii tehnice (preferabil); cunostinte de citire si interpretare a unui desen tehnic; sunt eligibili atat candidati fara experienta, cat si candidati fara experienta insa vor fi angajati acei candidati cu abilitati tehnice; persoanele de interes sunt cele pozitive, dornice sa invete o meserie, implicate si responsabile. Program de lucru in 3 schimburi. Beneficii: tichete prime bonusuri asigurari fabrica noua / *Trimitand cv-ul/datele dvs. sunteti de acord cu prelucrarea datelor personale de catre Job Partner in scopul recrutarii conform https://jobpartner.ro/politica-de-confidentialitate-2/.

  • 2

    Recrutez persoane cu studii medii tehnice și cunoștințe tehnice pentru posturile de Reglori utilaje - mașină de ștanțat, mașină de cașerat, mașină de lipit. Activitatea constă în reglarea corespunzătoare a mașinii și supravegherea procesului, cu asigurarea calității produselor. Reprezintă un avantaj experiența în producția de carton sau tipografie. Se lucrează în două schimburi, cu transport asigurat. Alte informații la telefon: 0742798473.

  • Candidatul ideal calificare electrician experienta in coordonare echipe Sarcini sef de schimb: - sa urmareasca target de productie; - organizare, calitate; - probleme electrice de remediat; - suprevgheaza uscator,vopsitor; - intervine la erorile de proces; Cunostiinte despre: Echipament simatic step 7 Senzoristica, Invertoare, Tehnologie siemens Sa inteleaga o schema electrica

  • 4

    Societate, angajam muncitor necalificat pentru atelier cartonaje.Oferim tichete de masa si decontare transport. Salariu motivant. Informatii la tel 0746086450

  • 2

    Multinationala din domeniul comert cu amanuntul angajeaza tehnician intretinere. Relatii la tel.

  • Salveaza cautarea