Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Mures Sanpaul

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Responsabilități: - efectuează activitătile de îngrijire persoanelor vârstnice cazate în Rezidență; - oferă sprijin vârstnicilor la: desfășurarea activităților zilnice, realizarea toaletei, servirea meselor, deplasare și mobilizare, alte activități cotidiene. Cerințe: - punctualitate, seriozitate, capacitatea de a lucra în echipă; - persoană harnică, ordonată și responsabilă; - prezintă avantaj absolvirea unuia dintre cursurile: ingrijire bolnavi la domiciliu, infirmieră, asistent medical; - atitudine prietenoasă, optimistă. Se oferă: - Contract de muncă pe termen lung; - Salariu competitiv; - Premii de performanță; - Transport cu microbusul Rezidenței pe ruta Tg. Mureș, Iernut – Valea Izvoarelor și retur; - Instruire/calificare la locul de muncă; - Masa de prânz in cadrul Rezidentei; - Alte beneficii. Locație: Rezidența Valea Izvoarelor, Sat Valea Izvoarelor, Comuna Sânpaul, Jud. Mures. Pentru informații: telefon Anca Ursu, e-mail sau pe profilul de facebook.

  • Responsabilitati: - Triază pe culori lenjeria și articolele de îmbrăcăminte ale rezidenților așezate în coșurile dedicate de către infirmiere; - Încarcă mașina de spălat, respectiv uscătorul de rufe cu cantitatea optimă de articole textile; - Distribuie rufele spălate și uscate în dulapurile rezidenților. Cerințe: - persoană harnică, ordonată și responsabilă; - punctualitate, seriozitate; - capacitatea de a lucra în echipă; - atitudine prietenoasă, optimistă, orientată spre clienți. Se oferă: - contract de muncă pe termen lung; - salariu competitiv; - mediu de lucru modern în care se răsplătește performanța; - masa de pranz in cadrul Rezidentei; - transport gratuit asigurat cu microbuzul rezidentei, dus-intors, din Tirgu Mures si Iernut. Locație: Rezidenta Valea Izvoarelor, Sat Valea Izvoarelor, Comuna Sânpaul, Jud. Mureș. Pentru informații: telefonAnca Ursu, e-mail sau pe profilul de facebook.

  • Salveaza cautarea