Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Analist Servicii Clienti

Firma de distributie papetarie angajeaza Analist Servicii Clienti.

Atributii si responsabilitati:

- introducerea, prelucrarea si verificarea datelor introduse;

- emiterea documentelor pentru produsele livrate.

Cerinte:

- Studii medii absolvite;

- Foarte bune cunostinte de operare PC (Excel, Word, Outlook), cunostintele de utilizare a programului SAP constituie un avantaj;

- Gandire logica, munca in echipa, mare atentie la detalii si responsabilitate.

Pentru mai multe detalii, va rog sa sunati la nr. de telefon 0741 / 323 209 sau sa lasati CV-ul dumneavoastra intr-un mesaj.

Oferim si rugam seriozitate!

Multumesc!

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Cristian A.

    Vezi toate anunturile