Trimite

Angajam Analist vanzari/costuri

Descriere

Angajam Analist vanzari/costuri (zona Militari, Sector 6)

Responsabilitati principale:
•Centralizeaza obiectivele de vanzari si distributie la nivel national;
•Intocmeste rapoarte periodice referitoare la statusul produselor aflate in stocul distribuitorilor sau clientilor;
•Colecteaza informatii, calculeaza si centralizeaza date referitoare la calculul discounturilor ce se acorda tuturor distribuitorilor, conform politicii comerciale;
•Tine evidenta rapoartelor de vanzari, care se prezinta echipei de management;
•Informeaza forta de vanzari din teritoriu cu privire la modificarile de pret, ori de cate ori este nevoie;
•Colecteaza date, centralizeaza si prelucreaza diverse situatii de vanzari din cadrul departamentului Vanzari;

Cerinte
•Experienta minim 2 ani in domeniul bunurilor de larg consum (FMCG)
•Experienta minim 1 an pe pozitie de analist vanzari sau alte pozitii cu responsabilitati similare
•Cunostinte de operare Excel la nivel avansat.

Programul de lucru este de L-V de la 08:00-17:00
Salariul este de 2700 Ron/Net

Relatii la telefon 0726 112 991 sau astept CV-ul la adresa

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Mery

    Vezi toate anunturile