Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Angajăm LUCRĂTOR GESTIONAR - Depozit Chitila (transport asigurat)

Compania Romprest Service, lider pe piaţa serviciilor de salubritate şi curăţenie angajează Lucrător gestionar pentru depozitul Punctului de lucru Chitila.

Responsabilităţi:
• Organizează și răspunde de activitatea din depozitul în care își desfaşoară activitatea
• Asigură gestiunea fizică a stocului de marfă
• Păstrează documentele justificative legate de stocuri
• Efectuează lunar inventarul stocului de marfă
• Efectuează recepția fizică a mărfii la intrarea în magazia firmei

Cerinţe:
• Studii medii/superioare
• Experienţă în gestiune de minim 1 an
• Operare PC – nivel avansat (word, excel, outlook), Oracle/ERP – constituie avantaj
• Gândire clară, raționament logic
• Capacitate de analiză și sinteză
• Capacitate de organizare
• Spirit de observație, dinamism, gândire comercială, eficienţă

Ofertă şi beneficii:
- salariul fix
- tichete de masă
- transport asigurat către şi de la punctul de lucru
- training de specialitate pentru o cât mai bună adaptare şi îndeplinire a sarcinilor de serviciu
- posibilitatea de a lucru şi a vă dezvolta în cadrul unei companii de top pe piaţa serviciilor de profil

Dacă eşti interesat, aşteptăm cv-ul tău pe adresa de mail recrutare(a)romprest.ro sau poţi suna pentru orice detalii suplimentare la numărul de telefon 0756.169.807.

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastră la acest job, sunteţi de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protecţia persoanelor fizice în ceea ce priveşte prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfăşurarea procesului de recrutare.
Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, data fiind stabilită de comun acord cu aceştia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.