Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Angajam Operator Calculator- Receptii Facturi pentru Supermarket Alimentar

Societate Comerciala, angajeaza Operator Receptii- Facturi pentru Supermarket Alimentar.

Cerinte:

- Studii medii/superioare
- Experienta pe un post similar (preferabil dar nu obligatoriu).
- Cunostinte bune operare PC(Microsoft Office).
- Abilitati de analiza si planificare.
- Perseverenta si abilitate de a respecta termenele.

Responsabilitati:

- Verificarea corectitudinii intrarilor de marfa in baza documentelor primite de la magazine (facturi interne, facturi externe)
- Intocmirea si transmiterea comenzilor necesare.
- Gestionarea distributiei stocurilor de marfa-intrari/iesiri.
- Asigura mentinerea nivelului optim de stocuri pentru produsele din portofoliul companiei.
- Este responsabil cu actualizarea nomenclatoarelor sistemului informatic (produse, preturi, furnizori).

Beneficii:

- Salariu atractiv-se negociaza in urma interviului;
- Loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare;
- Mediu de lucru placut si posibilitati reale de avansare profesionala;

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.