Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Angajam operator callcenter - cu/fără experiență - DOAR limba română (part / full time)

Specificatii
Numele companiei Asistenta Informationala
Tip job full time
Disponibil imediat da
Descriere

Cerinte:
- EXPERIENȚA în domeniu NU este necesară !
- perseverență și să te simți confortabil în rezolvarea problemelor prin telefon, zâmbind;
- să-ți placă să lucrezi independent.

Descrierea jobului
- Procesarea comenzilor online (din browser);
- Gestionarea mesajelor clientiilor (persoane juridice);
- Comunicare cu clientii: informatii, inregistrare comenzi, rezultat convorbire;
- Poti incepe imediat.

Pentru toate acestea, noi iti oferim:

• salariu incepand cu 1600 lei net ( in mana ) + bonificatii pentru realizarea targetului, la program Full Time (uzual 2000 - 2750 lei)
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
• mediu de lucru restrans (putini colegi);
• fara ore suplimentare;
- zile libere oficiale (toate) si concediu de odihna;
• alte beneficii: bonusuri de performanta pe baza rezultatelor evaluate.

Punct de lucru - zona Bucuresti Mall (Calea Vitan) - Sector 3
Program de lucru:
Luni - Vineri 9:00 - 17:00
sau (part-time, minim 4 ore/zi)
Luni - Vineri 10:00 - 16:00
Niciodata sambata, duminica sau alte zile libere.

Fara limita sau intervale de varsta, ANGAJĂM ȘI PENSIONARI (dar si persoane sub 40 ani) și nici cerința de a avea studiile terminate, insa diploma de bacalaureat sau o calificare profesionala este o conditie de baza.

Trimite-ne C.V.-ul tau si hai sa ne cunoastem !

Intelegerea cerintelor formulate in anunt sunt primul criteriu de evaluare in selectia candidatilor.
Selectia candidatilor pentru interviu face abstractie de ordinea primirii CV-urilor/datelor de inscriere, primordiale fiind criteriile de compatibilitate cu fisa postului.
Anuntul este valabil atat timp cat este vizibil online.

! ! ! Toate mesajele vor primi feedback ! ! !

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.