Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam Operator PC entry level

Descriere

andidatul ideal:

Avem nevoie de un (o) coleg (a) a ne intregii echipa, apreciem atat tineretea cat si maturitatea !

NU ITI TREBUIE EXPERIENTA !

Te invatam noi insa trebuie sa stii limba engleza si sa fii o persoana creativa.

Daca iti doresti sa lucrezi intr-o echipa dinamica aplica la job-ul nostru

Oferim:

- contract de munca pe perioada nedeterminata

- salariu fix si bonusuri de performanta
- tichete de masa : cate unul in valoare de 15 lei pentru fiecare zi lucratoare din luna
- spor pentru orele lucrate suplimentar;
- te impulsionam sa vii la munca prin bonusuri de performanta;

- program de lucru in ture/ flexibil, poti face schimb de tura cu colegii tai astfel sa mai poti face si alte lucruri

A SA NU TE AMETIM ITI SPUNEM CA VEI PRIMI CU TOT CU SPORURI APROXIMATIV 2000LEI(dupa perioada de training, perioada de training vei intra pe un sistem de bonusare unde vei primi si bonusuri de performanta)
- lucrul in ture : flexibil, astfel poti face schimb de zile
- program de 5 zile lucratoare si 2 zile libere in functie de tura

- poti sa faci schimb de tura cu colegii tai astfel mai poti face si alte lucruri intre timp

Descrierea jobului:

Ce vrem de la tine :
- sa ai studii medii cu sau fara BAC- vrem sa ajuti;
- vrem sa fii amabil, cald si prietenos cu toti colegii tai;
- vrem sa fii corect.

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.